Šiais metais SOFIJOS festivalyje dalyvausime kartu su Taško teatras aktorių komanda. 

Tęsiant projekto „Trijų kultūrų ir Čiurlionio susitikimų“ tradiciją ir supinant ją su šiųmetinio festivalio kūrybinių kelionių idėja bei atsigręžimu į savo jaunuosius menininkus bus pristatytas naujas kūrinys – „Laiškai iš sapno“, sukurtas kūrybinės stovyklos metu pianisto Roko Zubovo bei „Taško teatras“ aktorių komandos.

Lankytojai bus kviečiami drauge patirti renginį-kelionę, apimsiančią ne tik kelių skirtingų kultūrų atspindžius, bet taip pat ir mažai kam girdėtą M. K. Čiurlionio žodinę kūrybą, pateiktą pasitelkiant muziką, vizualųjį meną bei aktorių vaidybą.

Festivalio kūrybinės stovyklos metu sukurto naujo kūrinio pristatymas publikai, dalyvaujant „Taško teatro“ aktoriams ir pianistui Rokui Zubovui, įvyks liepos 8 dieną, 19 val. Renginys nemokamas.

Žiūrovų dėmesiui – patyriminė kelionė prasidės šalia Kulių kultūros centro pastato, esančio adresu J. Tumo-Vaižganto g. 6, Kuliai, Plungės raj.

Daugiau informacijos SOFIJOS festivalis.

Eksperimentiniu vadinamas projektas „Trijų kultūrų ir Čiurlionio susitikimas“ – tai skirtingų pasaulių, skirtingų kultūrinių patirčių jungtis, kuri pareikalauja iš užsienio menininkų ne tik gilaus savo kraštų istorinės, muzikinės kultūros tradicijų išmanymo, bet ir M. K. Čiurlionio kūrybos pažinimo.

 

Mūsų veiklą taip pat galite sekti / Connect with us:

Facebook | Instragram | Youtube | ČNaujienlaiškis

 

Kiti susiję straipsniai:

M. K. Čiurlionio namai pristato Jazminos Cininas parodą SOFIJOS festivalyje

SOFIJOS festivalis penktą kartą kviečia į kultūra alsuojančius Kulius

SOFIJOS FESTIVALIS | Patyriminė kėlionė „Laiškai iš sapno“