Sausio 25 d. (šeštadienį) dalyvausime didžiausioje Baltijos šalyse specializuotoje tarptautinėje turizmo parodoje ADVENTUR 2020, kuri vyks parodų ir kongresų centre „Litexpo“, Laisvės pr. 5.

Čiurlionio namų stendą pažymėtą numeriu 3.49 rasite 3 salėje, kurioje jūsų lauksime nuo 10 val. iki 19 val.

Parodos metu kviesime pasivaikščioti Mikalojaus Konstantino Čiurlionio takais Vilniuje, pristatysime mūsų namų kartu su partneriais sukurtą naująją mobiliają programėlę „M. K. Čiurlionio Vilnius“. Supažindinsime jus su sostinės vietomis, vienaip ar kitaip susijusiomis su genialiojo menininko biografija.

Nemokamą mobiliąją aplikaciją atsisiuntę žmonės kviečiami apsilankyti 22 skirtingose Vilniaus vietose. Maršrutas neapsiriboja vien tik senamiesčiu – jis veda ir į geležinkelio stotį, ir į Antakalnio rajoną, o ir kitas sostinės vietas. Kiekviena stotelė susieta ne tik su išsamiu pasakojimu, bet ir archyvine medžiaga – nuotraukomis, koncertų afišomis, paveikslų reprodukcijomis. Visą kelionę, be abejo, lydi, Čiurlionio muzikiniai kūriniai.

Taip pat pristatysime 2020 metų vasarai parengtas naujas turistines paslaugas:

  1. Ekskursiją pėsčiomis žingeidiems ir atviriems iššūkiams po Vilniaus senamiestį;
  2. Užsakomuosius koncertus, skirtus M. K. Čiurlionio kūrybos pažinimui;
  3. Vasaros koncertų ciklą „Skambantis Čiurlionio Vilnius“.

Apie tai ir dar daugiau, ką esame paruošę jubiliejiniams M. K. Čiurlionio metams galėsite sužinoti jau šį šeštadienį parodos „Adventur2020” metu, kur kviesime kartu su mumis pasinerti į Čiurlionio Vilnių! Į tuos laikus, kada čia gyveno ir kūrė Čiurlionis, kada čia pradėjo atgimti lietuviškasis tautinis judėjimas.

„Eikš su manim, bičiuli, jei nori. Aš skubu į tą kraštą, pakeliui papasakosiu tau labai įdomių dalykų“ – M. K. Čiurlionis

Bilietus į ADVENTUR2020 parodą galite įsigyti ČIA.