2019 05 26
15:00 - 17:00


 

Projekto „M. K. Čiurlionio kelias“ pristatymo renginys:

Š. m. gegužės 26 d. (sekmadienį) 15 val. vyks ekskursija pėsčiomis „M. K. Čiurlionio ir S. Kymantaitės pėdsakais“.

Tai ekskursija žingeidiems – mat būsime Vilniaus „širdyje“ ir aplankysime tas vietas, kurių neturės galimybės pamatyti ekskursijos autobusu dalyviai. Sykiu tai pasivaikščiojimas neskubantiems ir ištvermingiems – per dvi valandas apeisime 3 km. maršrutą.

 

Ekskursijoje išvysime daugiau M. K. Čiurlionio koncertų ir jo dailės ekspozicijų vietų. Sužinosime, kur vyko aktyvūs Vilniaus lietuvių sambūriai ir teatrų bei chorų repeticijos, į kurias scenas lietuvių kultūrininkai – o kartu ir M. K. Čiurlionis su S. Kymantaite – žengė pasirodyti visai Vilniaus visuomenei. Būtinai sustosime ir ten, kur vyko jų slapti susitikimai.

Ekskursiją baigsime M. K. Čiurlionio namuose, kur jūsų lauks šių namų direktorius Rokas Zubovas.

Ekskursijos pradžia: prie Vilniaus mažojo teatro arkos (Gedimino pr. 22, Vilnius)

Ekskursiją veda: Lituanistė Nida Gaidauskienė.

Ši ekskursija yra gegužės 24 – 31 d. Lietuvoje vykstančio „Nacionalinio Mikalojaus Konstantino Čiurlionio kelio“ Kultūros topografijos savaitės „Čiurlionio Lietuva“ programos dalis. Plačiau apie programą skaitykite čia

EKSKURSIJA NEMOKAMA.

Siekiant valdyti ekskursijos dalyvių srautą prašome REGISTRUOTIS – užpildykite žemiau esančius laukelius. Vienos registracijos metu galima rezervuoti ne daugiau 2 vietų. Registracijos patvirtinimą gausite nurodytu elektroniniu paštu.

REGISTRACIJA BAIGTA.

Bookings

Renginys užpildytas.