2022 03 26
17:00 - 18:00


Kviečiame į lietuvės pianistės Monikos Dars (Daržinkevičiūtės) ir lenkų violončelininko Kacpero Nowako dueto koncertą M. K. Čiurlionio namuose Vilniuje kovo 26 d., šeštadienį, 17 val. 

Programa: 

Ludwig van Beethoven – Sonata violončelei ir fortepijonui Nr. 4, op. 102 Nr. 1

Stasys Vainiūnas – Sonata smuikui ir fortepijonui (aranžuotė violončelei) 

Johannes Brahms – Sonata violončelei ir fortepijonui Nr. 2, op. 99

Monika Daržinkevičiūtė – fortepijonas, Kacper Nowak – violončelė (Lenkija).

 

Lietuvės pianistės Monikos Dars (Daržinkevičiūtės) ir lenkų violončelininko Kacpero Nowako dueto keliai susitiko dar 2018 metais Danijoje, Thy Chamber Music Festival metu. Nuo to laiko muzikantai ne tik grojo duo koncertus Belgijoje, bet ir įkūrė sėkmingą Urban Piano Quartet, su kuriuo laimėjo Supernova, Nordic Strings konkursus, pateko į Schoenfeld Harbin finalą (2022 liepą) bei įrašė kritikų įvertintą kompaktinę plokštelę.

Ansamblio nariai studijavo tokiose aukštosiose mokyklose kaip Chapelle Musicale Reine Elisabeth, Hochschule für Musik (Kiolnas ir Hanoveris), Karališkosios Briuselio bei Antverpeno konservatorijos. Muzikantai yra koncertavę Europos, Kanados, Amerikos publikoms, groję solo su Belgijos, Austrijos, Lenkijos, Ukrainos, Lietuvos orkestrais, taip pat sėkmingai pasirodę prestižiniuose festivaliuose Encuentro de Santander (Ispanija), Aurora (Švedija), Apeldoorn (Olandija), Harmos (Portugalija), Klara, Midis-Minimes, Bozar (Belgija) bei daugelyje kitų. Atlikėjai yra tarptautinių konkursų laureatai, bendradarbiavę su M. Rostropovičiaus, Cartier, Fundacja Rozwoju Kultury, J. Darche ir kitais fondais. Muzikantų įrašai yra skambėję Belgijos, Olandijos, Prancūzijos, Lietuvos, Lenkijos radijuose ir televizijose.

Renginys nemokamas, be išankstinės registracijos. 

Facebook