2022 02 25
17:00 - 18:00


Vilniaus „Ąžuoliuko“ muzikos mokykla šį pavasarį rengia X respublikinį projektą „Skambinu, įsivaizduoju, piešiu“, kurio pirmieji žingsniai prasideda vasario 25 d. 17 val. koncertu „Svečiuose pas M. K. Čiurlionį“. Tradicija tapęs ir jau penktą kartą žymaus menininko namuose vyksiantis „Ąžuoliuko“ muzikos mokyklos  mokinių ir mokytojų pasirodymas yra maža X respublikinio jaunųjų atlikėjų ir dailininkų festivalio – konkurso „Skambinu, įsivaizduoju, piešiu“ iliustracija, kurio esmė – įprasminti muzikos garsus spalvomis ir žodžiais – siejasi su kompozitoriaus, dailininko ir rašytojo Mikalojaus Konstantino Čiurlionio kūryba.

Koncerto programa – ČIA.

Facebook

Koncerto organizatorės:

Asta Grybienė. Vilniaus „Ąžuoliuko” muzikos mokyklos mokytoja metodininkė

Agnė Enčienė. Vilniaus „Ąžuoliuko“ muzikos mokyklos vyr. mokytoja

Koncerto koordinatorės:

Liudmila Ikonikova. Vilniaus „Ąžuoliuko” muzikos mokyklos direktorė, mokytoja metodininkė

Žydrė Jankevičienė. Vilniaus „Ąžuoliuko” muzikos mokyklos direktorės pavaduotoja ugdymui, Vyr. mokytoja

Koncerto partneris: M. K. Čiurlionio namai

Projektas „Skambinu, įsivaizduoju, piešiu“ puoselėja trijų meno rūšių – muzikos, dailės ir literatūros – sąveikos idėją, kuri ypač svarbi dabartinės kultūros sąlygomis, nes šiuolaikinė meninė kultūra peržengusi žanrų ribas, pasitelkia įvairių meno rūšių išraiškos galimybes. Todėl svarbu nuo mažens pratinti vaikus gilintis į muzikos, dailės, žodinės kūrybos paslaptis, išbandyti jėgas kuo įvairesnėje meninėje veikloje.

Koncertas nemokamas. Viso renginio metu vyresni nei 6 metų amžiaus asmenys privalo dėvėti ne žemesnio kaip FFP2 lygio respiratorius, priglundančius prie veido ir visiškai dengiančius nosį ir burną.