2021 09 22
15:00 - 16:30


Šių metų rugsėjo 22 dieną minėsime 146-ąjį M. K. Čiurlionio gimtadienį ir šia proga kviečiame Vilniaus mokyklų 9-10 klasių mokinius 15 val. M. K. Čiurlionio namuose Vilniuje dalyvauti protmūšyje „Pažink Čiurlionį“! 

Kviečiame mokyklas atkreipti dėmesį į šią interaktyvią, nuotaikingą iniciatyvą ir pasinaudoti puikia proga paįvairinti ir įprasminti ugdymo procesą. 

Jums tereikia suburti vienos klasės atstovų komandą iš keturių mokinių, pasiimti klasės auklėtoją ir keliauti pasivaikščioti po Čiurlionio lankytas vietas Vilniuje. Pasirengimui konkursui geriausiai tiks parsisiųsti į išmanųjį telefoną mūsų sukurtą mobiliąją programėlę „M. K. Čiurlionio Vilnius“ (ją nemokamai galite atsisiųsti iš „Google Play“ ir „App Store“ parduotuvių). Dauguma protmūšio klausimų bus parengti pagal šioje programėlėje pateiktą informaciją apie M. K. Čiurlionį, jo veiklą ir amžininkus, todėl jums nereikės nieko mokytis, o tik pakeliauti M. K. Čiurlionio takais Vilniuje!

O koks gi gimtadienis be dovanų? Geriausiai pasirodžiusios komandos nariai laimės M. K. Čiurlionio namų partnerio „Okta studio“ sukurto virtualios realybės filmo „Angelų takais“ peržiūras. O savo klasės draugams – nemokamą koncertą-edukaciją M. K. Čiurlionio namuose. Nei viena protmūšyje dalyvaujanti komanda taip pat neišeis iš Čiurlionio namų be atminimo prizų.

Protmūšio vedėja ir sudarytoja jaunoji režisierė, aktorė, M. K. Čiurlionio namų edukatorė Livija Krivickaitė pažada, kad protmūšio dalyvių lauks įvairūs siurprizai, netikėtumai, nuotaikingi klausimai bei linksma atmosfera.

Kadangi Vilniuje mokyklų labai daug, kviečiame nedelsiant registruotis, nes komandų skaičius protmūšyje – ribotas.

Papildoma informacija:

Norint registruoti savo mokyklą irklasę, kviečiame klasės auklėtoją parašyti mums adresu mkc.namai@gmail.com pateikiant šią informaciją:

  1. Mokyklos pavadinimas;
  2. Keturių komandos narių vardai ir pavardės; 
  3. Klasės auklėtojos ar lydinčio mokytojo(-os) vardas, pavardė  ir kontaktinis telefonas;

Devintų  ir dešimtų klasių mokiniai žaidimui pasirinkti neatsitiktinai – manome, jog tokio amžiaus vaikai jau pakankamai greitai įsisavina informaciją ir yra pasirengę pradėti gilesnę pažintį su mūsų tautos genijumi, todėl jaunesnių mokinių registruoti negalėsime;

Pasiūlymas protmūšyje „Pažink Čiurlionį“ dalyvauti tik Vilniaus mokyklų mokiniams yra rekomendacinio pobūdžio, kadangi žaidimas vyks M. K. Čiurlionio namuose Vilniuje (adresu Savičiaus g. 11, Vilnius). Jeigu jūsų mokykla pasirengusi ne tik protmūšiui, bet ir kėlionei į sostinę – mes jūsų labai lauksime!

Kilus klausimams dėl protmūšio, registracijos ar pasiruošimo visada galite kreiptis adresu livija@mkcnamai.lt ar telefonu +37065380844.

Facebook