2019 12 28
18:00 - 20:00


Gruodžio 27, 28 ir 31 dienomis kviečiame į koncertų ciklą „Stebuklų vakarai prie židinio pas M. K. Čiurlionį“. Magiškai spragsint židiniui, jaukiame muzikos salone karaliaus puiki muzika ir poetinis žodis, nukelsiantis klausytojus į stebuklingą svajonių, pasakų, pasakėčių ir padavimų pasaulį.  Koncertų pertraukose klausytojai galės pasivaišinti vynu ar gaiviaisiais gėrimais.

Gruodžio 28 dieną (šeštadienį) 18 val. M. K. Čiurlionio svetainėje skambės programa „Dievo sodelis“. Koncerte pasirodys klausytojams puikiai pažįstamos smuikininkė Rasa Vosyliūtė ir pianistė Eglė Vosyliūtė. Aktorius Darius Miniotas skaitys Donaldo Kajoko eilėraščius.

… mano sapno sode tyliai lyja

asiliukas slyva pirosmanis

vaiko žvilgsnis ir lauko lelijos

štai ir visas gyvenimo menas …

Koncerto programoje J.Brahms, W.A.Mozart, F.Schubert, L.van.Beethoven sonatos smuikui ir fortepijonui.

Koncertas mokamas. Bilietus galite įsigyti www.bilietai.lt

Organizatorius: Tytuvėnų festivalis, VšĮ

Rasa Vosyliūtė (smuikas) – baigė Lietuvos Muzikos Akademiją 1995 ir aspirantūrą 1997 pas prof. Raimundą Katilių. Studijų metais griežė pasauliniame jaunimo orkestre Jeunesses Musicales (1992), dalyvavo kamerinės muzikos meistriškumo kursuose Švedijoje (1994), smuiko solo meistriškumo kursuose Suomijoje (prof. V.Vaidman, L.Melnikov), taip pat meistriškumo kursuose Druskininkuose (prof.O.Pomerancaitė, prof. R.Katilius), Berlyno aukštojoje mokykloje (G.Kremer), Lockenhauso kamerinės muzikos festivalyje (T.Grindenko).

Ilgą laiką nuolat kartu grojančių E. ir R. Vosyliūčių duetą, galima sakyti, ženklina itin glaudus atlikėjų tarpusavio ryšys, bene identiškas muzikinis mąstymas, o šitai suteikia tobulo ansambliškumo pojūtį tiek pačioms atlikėjoms, tiek ir klausytojams (Muzikos barai, 2004).

Eglė Vosyliūtė (fortepijonas) – 1995–aisiais baigė Lietuvos muzikos ir teatro akademiją. Studijų metais susidomėjusi kamerine muzika, su seserimi Rasa ir įvairiais ansambliais dalyvavo festivaliuose, koncertavo Zalzburge, Rostoke, Taline, Rygoje, Londone, Paryžiuje. Nuo 1997 m. dirbo prof. R. Katiliaus, vėliau R. Vosyliūtės, prof. I. Armonaitės, M. Švėgždos fon Bekerio smuiko klasių koncertmeistere. Taip pat daug koncertavo su studentais, yra padariusi įrašų LRT radijuje. Šiuo metu gyvena Vievyje, dirba ten meno mokykloje, verčia knygas bei rašo scenarijus.

Darius Miniotas (aktorius) – Paslaptingiausias Erelis, iš visų Erelių. Vientelis, kurio šnekomis, pamąstymais, nuotraukomis ir kt. internetas neužkimštas. Kas Darių žino, tai patikrinkit ar tiesą sakom, o kas nežino, pats laikas sužinoti. Taigi, Darius Miniotas iki 1997 metų buvo Keistuolių teatro  aktorius ir vienas aktyviausių teatro kūrybinių idėjų generatorius, nukeliavo ilgą kelią už svetimų jūrų-marių ir kalnais-lygumom po gimtuosius. Palikęs teatrą generuoti nenustojo – toliau filmuojasi, vaidina, kuria. Galima būtų sakyti, laisvosios valios kreatyvininkas. Galvoje daug muzikos ir visko kas apie ją. Melomanas ir vaikščiojanti muzikos enciklopedija.