2019 12 31
18:00 - 20:00


Gruodžio 27, 28 ir 31 dienomis kviečiame į koncertų ciklą „Stebuklų vakarai prie židinio pas M. K. Čiurlionį“. Magiškai spragsint židiniui, jaukiame muzikos salone karaliaus puiki muzika ir poetinis žodis, nukelsiantis klausytojus į stebuklingą svajonių, pasakų, pasakėčių ir padavimų pasaulį.  Koncertų pertraukose klausytojai galės pasivaišinti vynu ar gaiviaisiais gėrimais.

Gruodžio 31 d. (antradienį) 18 val. senuosius metus M. K. Čiurlionio svetainėje palydėsime jau tradicija tampančiu muzikos fortepijoniniam duetui koncertu. Puikiai Lietuvos klausytojams pažįstami pianistai Johan Randvere (Estija) ir Justas Šervenikas vienam vakarui susiburs į fortepijoninį duetą.

Koncerto programoje J.S.Bach, S.Rachmaninov, C.Debussy ir  kitų kompozitorių kūriniai.

Kaip ir priklauso naujųjų metų nakčiai, čia klausytojų lauks ne vienas netikėtumas ir siurprizas: paslaptingi svečiai, netikėti susitikimai ir atradimai, židinyje jaukiai spragsinti ugnis ir putojantis šampanas. Nepraleiskite progos patikėti stebuklo galia naujų metų naktį.

Renginys mokamas. Bilietus galite įsigyti www.bilietai.lt

Organizatorius: Tytuvėnų festivalis, VšĮ

Pianistas Johan Randvere

Johanas Randvere (g. 1990) yra vienas ryškiausių Estijos jaunosios kartos pianistų. 2012–2015 studijavo Milano Giuseppes Verdi konservatorijoje, prof. Valerio Premuroso klasėje.

Šiuo metu tęsia doktorantūros studijas Estijos muzikos ir teatro akademijoje, prof. Ivari Ilja klasėje. Pianistas jau yra pasirodęs tokiose salėse kaip Niujorko „Carnegie Hall“ ar Maskvos konservatorijos Didžioji salė.

Solo jis skambino su Latvijos nacionaliniu simfoniniu, Tiumenės filharmonijos, Baltarusijos valstybinio radijo simfoniniu, Estijos nacionaliniu simfoniniu, Talino kameriniu, kitais orkestrais. J. Randvere buvo įvertintas daugelyje tarptautinių konkursų. Minėtini pirmasis prizas ir Grand Prix Katanijos muzikos konkurse Italijoje (2012), pirmoji vieta ir Grand Prix Tarptautiniame Andrea Baldi pianistų konkurse Italijoje (2014). J. Randvere yra Jaunojo muziko prizo, kurį skyrė Pille Lill muzikos fondas, laureatas (2014).

Pianistas Justas Šervenikas

Justas Šervenikas gimė 1987 m.  muzikų šeimoje. Pirmąsias  muzikos pamokas gavo aštuonerių, mokėsi B.Dvariono muzikos mokykloje (mokytojos  J.Augaitienės klasėje). Nuo 2002 m. mokslus tęsė Nacionalinėje M.K.Čiurlionio menų mokykloje, profesorės V. Vitaitės klasėje. Nuo 2006 m.  įstojo į Lietuvos muzikos ir teatro akademiją  prof . V. Vitaitės klasę. 2008-2009 m.  studijavo  Hanoverio aukštojoje muzikos ir teatro mokykloje. 2011 m. baigė bakalauro studijas.  2013 m. baigė magistro solisto studijas prof. V.Vitaitės klasėje.

Pianistas Justas Šervenikas nuo 2006 m. pradėjo aktyvią koncertinę veiklą. Surengta daug koncertų įvairiuose Lietuvos koncertinėse salėse: Lietuvos Nacionalinėje filharmonijoje, Klaipėdos koncertų salėje, Kauno filharmonijoje, bei daugelyje kitų salių. Gastroliavo Baltarusijoje, Vokietijoje, Belgijoje, Danijoje,  Norvegijoje, Rusijoje, Estijoje, Didžiojoje Britanijoje, Italijoje, Meksikoje. Grojo kartu su Lietuvos nacionaliniu simfoniniu, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos, Klaipėdos kameriniais orkestrais, Lietuvos kameriniu orkestru, San Luis Potosi simfoniniu orkestru.

Nuo 2011 m. pradėjo aktyvią organizacinę veiklą, kaip projektų vadovas dirbo įvairiuose festivaliuose ir projektuose Vokietijoje, Danijoje bei Lietuvoje. Nuo 2016 metų dirba všį Tytuvėnų festivalis direktoriumi.