2021 07 08
19:00 - 20:00


Patyriminė kelionė „Laiškai iš sapno“ – tai „Sofijos festivalio“ kūrybinės stovyklos metu sukurtas pianisto Roko Zubovo bei „Taško teatro“ debiutinis darbas, tęsiantis festivalio „Trijų kultūrų ir Čiurlionio susitikimų“ tradiciją ir supinantis ją su šių metų festivalį jungiančia kūrybinių kelionių idėja.

Šios kelionės metu bus pristatytas naujas kūrinys, išaugantis iš šaltinių, bylojančių apie Čiurlionio apsilankymą Kaukazo kalnuose ir Anapos kurorte prie Juodosios jūros ir jo ten patirtus tolesnę kūrybą keičiančius išgyvenimus.

Šį kartą lankytojai bus kviečiami drauge patirti renginį-kelionę, apimsiančią ne tik kelių skirtingų kultūrų atspindžius, bet taip pat ir mažai kam girdėtą M. K. Čiurlionio žodinę kūrybą, pateiktą pasitelkiant muziką, vizualųjį meną bei aktorių vaidybą. Ši kelionė po atviru Kulių miestelio dangumi žiūrovams bus tarsi menų sintezė, apjungianti žodį, garsą bei vaizdą.

Kviečiame nepraleisti progos bei drauge su mumis leistis į kūrybinę kelionę ir būti šio vyksmo liudininkais – renginys nemokamas!

Žiūrovų dėmesiui – patyriminė kelionė prasidės šalia Kulių kultūros centro pastato, esančio adresu J. Tumo-Vaižganto g. 6, Kuliai, Plungės raj.

Daugiau informacijos – SOFIJOS festivalis

M. K. Čiurlionio namai yra festivalio partneris