Kur slypi riba tarp interpretacijos ir visiškai naujo objekto? Apie tai įkvepia mąstyti pianisto Roko Zubovo ir Lietuvoje gyvenančio prancūzų elektroninės ir teatro muzikos kūrėjo, aktoriaus Philo Vono albumas „Eiti ramybėn“, įkvėptas M. K. Čiurlionio fortepijoninės kūrybos.

Kviečiame pasiklausyti LRT radijo laidoje „Garso ekspedicijoje“ vykusio pokalbio įrašą apie šią programą, čiurlioniškus įkvėpimus, originalaus teksto transformacijas ir bičiulystę. Įrašą klausykite - ČIA.

Rokas & Phil. Foto: Mindaugas Jokubauskas

Jau netrukus, lapkričio 8 d. 19 val., šią programą ir naują albumą „Eiti ramybėn“ duetas pristatys Šv. Kotrynos bažnyčios renginių salėje. Po koncerto planuojama plokštelių pasirašymo sesija.

Muzika | Bilietai

„Garso ekspedicija“ – laida, skirta lietuviškai šiuolaikinei muzikai. Čia svečiuojasi kūrėjai, formuojantys lietuviškos šiuolaikinės muzikos panoramą, atlikėjai, užsikrėtę šiuolaikinės muzikos virusu ir katalizuojantys lauko dinamiką. Čia atsiveria skirtingos kūrybinės kryptys, egzistuojančios, koegzistuojančios, dingstančios ir vėl atsirandančios. Laidoje iš užribių ištrūksta įdomiausi naujosios muzikos kūrėjai, atlikėjai ir procesai, pasigirsta skambesiai, kuriuos ne iškart lengva suprasti, bet į kuriuos norisi įsiklausyti.

 

Mūsų veiklą taip pat galite sekti / Connect with us:

Facebook | Instragram | Youtube | ČNaujienlaiškis

 

Kiti susiję straipsniai:

Pokalbis: Impresionizmo simboliai, garsai, Claude Debussy ir M. K. Čiurlionis

Rokas Zubovas & Phil Von: Eiti ramybėn. Albumo pristatymo koncertas

ČNaujienlaiškis | kinas, muzika, dailė – tai kaip antroji oda