2019 10 05
15:00 - 16:00


Spalio 5 dieną pažymint Savičiaus gatvės šventę, vietos, kurioje viskas prasidėjo, M. K.  Čiurlionio namai pristato šiai dienai skirtą specialią programą „M. K. Čiurlionio Vilnius“, kurią sudaro nemokama autorinė ekskursija, pianisto Roko Zubovo koncertas bei susitikimas su šiuo metu eksponuojamos parodos autoriumi fotomenininku Stanislovu Žvirgždu.

Šią dieną Čiurlionio namuose vyks susitikimas – pokalbis su parodos ir knygos  „M. K. Čiurlionis ir Vilnius“  autoriumi, fotografu, fotografijos istoriku, nacionalinės premijos laureatu Stanislovu Žvirgždu. Kartu pasivaikščiosime po fotografijose atgimusį M. K. Čiurlionio Vilnių, sužinosime kaip autoriui sekėsi kadruoti ir įamžinti vietas, kuriose lankėsi, gyveno, muzikavo, dalyvavo posėdžiuose, rėmino savo paveikslus, mokėsi lietuvių kalbos ar fotografavosi M. K. Čiurlionis.

Numatomi du susitikimai 14 val. ir 15 val.

Stanislovas Žvirgždas (foto Kęstutis Pleita)

Stanislovas Žvirgždas vienas geriausių Lietuvos fotografijos žinovų, žymiausių peizažo fotografijos meistrų, ryškų pėdsaką palieka ir jo, kaip fotografijos kritiko ir istoriko, veikla. Yra daugelio fotografinių leidinių sudarytojas, knygų vertėjas, straipsnių ir jų rinkinių apie Lietuvos fotografijos istoriją autorius ir bendraautorius.

Nepraleiskite unikalios progos susipažinti iš arčiau su Čiurlionio Vilniumi!

Visos dienos programą rasite ČIA

Siekiant valdyti dalyvių srautą prašome REGISTRUOTIS į 15 valandos susitikimą – užpildykite žemiau esančius laukelius. Vienos registracijos metu galima rezervuoti ne daugiau 5 vietų. Registracijos patvirtinimą gausite nurodytu elektroniniu paštu. REGISTRACIJA BAIGTA

Bookings

Renginys užpildytas.