Praėjusią savaitę Jums pristatėme naują projektą, susitikimų ciklą „Čiurlionio gentis šiandien” (#ČiurlionioGentis). Artėjant 150-osioms M. K. Čiurlionio gimimo metinėms, pačiomis įvairiausiomis formomis – parodų, koncertų, susitikimų, susipažinimų, video peržiūrų, pokalbių vakarų ir kitomis – Čiurlionio namuose Vilniuje kviesime apsilankyti po pasaulį, nuo Užupio iki Melburno, pasklidusias Čiurlionių giminės, kuri, kaip žinoma iš istorinių šaltinių, jau nuo septyniolikto amžiaus gyveno Guobinių kaime, netoli Druskininkų, atžalas.

Pirmasis sustojimas dailininko Jūrio ir Beatos Čiurlionių namai Klivlende. Kviečiame žengti pirmąjį žadėtą žingsnį link šio dailininko pažinimo ir kartu apsilankyti jo namuose, namų galerijoje, kur gausu ne tik tapybos darbų. Malonios pažinties!

Video įrašą „Svečiuose pas Jūrį ir Beatą Čiurlionius“ galite peržiūrėti mūsų Facebook paskyroje. Nuoroda.

Dailininkas Jūris Čiurlionis

Jūrio Čiurlionio tapybos paroda „Tapyba nuo bičiulių sienų” – tai pirmas žvilgsnis į „Čiurlionio gentį šiandien”. Pasibaigus karantinui, Čiurlionio namai pakvies visus besidominčius susipažinti su Jūrio Čiurlionio tapybos paroda, sudaryta iš tapybos kūrinių, kurie šiuo metu puošia Lietuvoje gyvenančių jo bičiulių ir giminaičių namus. Čia bus eksponuojami tapybos darbai, sukurti skirtingais dailininko kūrybos etapais. Siekdami artimiau supažindinti su dailininku Jūriu Čiurlioniu, jau dabar savo internetinėse platformose planuojame įvairiais formatais plačiau pristatyti patį dailininką ir jo kūrybos pasaulį.

Susiję straipsniai:

Naujas projektas – „Čiurlionio gentis šiandien“

Tapybos paroda „Tapyba nuo bičiulių sienų“ | Jūris Čiurlionis

Čiurlionio namai atveria duris lankytojams ir kviečia į parodą

Grojaraštis #ČiurlionioGentis