2020 metų kovo mėnesį startavusi iniciatyva „Mano Čiurlionio Namai“ grįžta su nauju kvietimu – „Atrasti Čiurlionį naujai!”, kviesdama kiekvieną prisijungti prie bendros M. K. Čiurlionio kūrybą pristatančios galerijos kūrimo.

Šiais metais rugpjūčio-rugsėjo mėnesiais vykęs renginių ciklas „Atrask, išgirsk, suprask, pamatyk Čiurlionį naujai“ dar kartą mums priminė, koks svarbus yra visas Čiurlionio palikimas – ir materialusis kūrybinis, ir gyvenimo istorija bei išmintis. Todėl norime tęsti anksčiau pradėtą iniciatyvą ir išgirsti jūsų istorijas ir pastebėjimus, nes tai vienas iš būdų naujai atrasti Čiurlionį!

O ir mūsų tikėjimas, kad jūsų kiekvieno namuose tikriausiai yra brangių Čiurlionį menančių ženklų pasitvirtino su kaupu. Pirmosios iniciatyvos metu su mumis pasidalinote turimų albumų, knygų, plokštelių ir kitų Čiurlionį menančių objektų kolekcijomis, nustebinote atliktais muzikiniais įrašais, kuriuose Čiurlionio muzikinį palikimą papildėte savo improvizacijomis ir interpretacijomis, autentiška emocija. Taigi, tikime, kad dar ne viską parodėme ir išsakėme, tad kviečiame dar kartą prisijungti prie iniciatyvos ir tęsti puikiai pradėtą bendros mūsų visų M. K. Čiurlionio galerijos kūrimo procesą bei toliau pristatyti M. K. Čiurlionio kūrybos svarbą kiekvieno mūsų gyvenime.

Savo nuotraukomis bei mintimis dalinkitės siųsdami jas mums el. paštu mkc.namai@gmail.com, privačia Facebook / Instagram žinute arba žymėdami jas grotažymėmis #ManoČiurlionioNamai #ManoCN ir mes jomis pasidalinsime mūsų paskyroje bei svetainėje.

Jau sukauptą #ManoČiurlionioNamai galeriją galite peržiūrėti – ČIA.

 

Kiti susiję straipsniai:

#Mano Čiurlionio Namai

Vaizdo įrašų grojaraštis #ManoČiurlionioNamai

 

Mūsų veiklą galite sekti:

Facebook | Instragram | Youtube