Mieli Čiurlionio namų bičiuliai, dabar, kada visi turime laiko ir niekur neskubame, apsidairykime ir pastebėkime - juk kiekvieno namuose tikriausiai yra brangių Čiurlionį menančių ženklų. Ar tai būtų albumai, knygos, plokštelės, reprodukcijos ar tiesiog mylimas prisiminimas.

Mes tikime, kad daugelis šių, namus šildančių detalių turi ir savas istorijas, kurios nori ir gali būti išgirstos. Taigi, kviečiame kartu kurti virtualią Čiurlionio kūrybą pristatančią galeriją. Mūsų visų galeriją! Taip bus pristatoma ne tik Čiurlionio kūryba, bet ir jos svarba kiekvieno mūsų gyvenime.

Savo nuotraukomis bei mintimis dalinkitės siųsdami jas mums el. paštu mkc.namai@gmail.com, privačia Facebook žinute arba žymėdami jas grotažymėmis #ManoČiurlionioNamai ir mes jomis pasidalinsime mūsų paskyroje bei svetainėje.

„Čiurlionio akcentai mūsų namuose... Suprantama, mūsų namuose Čiurlionis – tai dažniausiai „skambantis Čiurlionis“, bet taip pat ir šiek tiek „ne tas“ Čiurlionis, galima net sakyti „Čiurlioniai“. Gyvenimas Amerikoje suvedė su dviem nuostabiais žmonėmis ir nepaprastais dailininkais – Rimu ir Jūriu Čiurlioniais. Rimas gyvena Chicagoje, Jūris – Clevelande. Abiejų parodas planuojame surengti Čiurlionio namuose. Šiemet gegužės mėnesį pristatysime Jūrio Čiurlionio tapybą. Rimo kūrybą gal po metų... Čia mūsų namus šildantys: Rimo paveikslas „Pokalbis“, ir Jūrio – „Durys į draugo namus“. Abu šiandienos saviizoliacijos sąlygomis, regis, labai aktualūs.“ – pasakoja Čiurlionio namų direktorius Rokas Zubovas.

Čiurlionio akcentai, kuriais pasidalijote jūs: