Ruošiantis artėjančioms M. K. Čiurlionio 145-osioms gimimo metinėms ir Čiurlionio namų 25 metų jubiliejui, pristatome naujieną – nuo šiol M. K. Čiurlionio namų gyvenimą galite sekti ir Instagram platformoje – nuotraukų ir kito vaizdinio turinio dalinimosi socialiniame tinkle – pavadinimu @mkcnamai.

Naujoje socialinių tinklų platformoje kitaip pažvelgsime į lietuvių tautos genijaus M. K. Čiurlionio kūrybinį palikimą, plačiau supažindinsime su jo paveikslais, muzikiniais kūriniais ir fotografijomis bei iš arčiau pristatysime mūsų namuose vykstančias veiklas. Kviesime į artėjančius koncertus, parodas, dalinsimės akimirkomis iš jau vykusių renginių, pristatysime bei plačiau papasakosime apie programėlę Čiurlionio Vilnius, kviečiančią pakeliauti po M. K. Čiurlionio Vilnių. Taip pat jau netrukus pristatysime tai, ką parengėme artėjančioms M. K. Čiurlionio metinėms paminėti – laukia ypatingai gausus ir įvairus M. K. Čiurlionio renginių ciklas.

Jau dabar mūsų Instagram paskyroje galite iš arčiau susipažinti su M. K. Čiurionio brolio anūko – dailininko Jūrio Čiurlionio, kuris šiuo metu gyvena Klivlende, JAV – paroda ,,Tapyba nuo bičiulių sienų”. Kiekvienas menininko paveikslas – ypatingas, turintis savitą istoriją, jas rasite čia, o apžiūrėti originalius dailininko tapybos darbus galite užsukę į M. K. Čiurlionio namus, Savičiaus g. 11, Vilnius, kur paroda veiks iki rugsėjo 1 d. (Lankytojai priimami darbo dienomis nuo 11 – 16 val.).

Kviečiame prisijungti prie mūsų Instagram platformoje ir kartu – atrasti, pamatyti išgirsti bei suprasti M. K. Čiurlionį naujai!

Turite fotografinių prisiminimų užfiksuotų mūsų namuose? Žymėkite juos grotažymėmis #ManoČN ir mes jais pasidalinsime mūsų Instagram paskyroje.

 

M. K. Čiurlionio namų naujienas sekite:

Instagram  Facebook

 

Kiti susiję straipsniai:

Kviečiame prenumeruoti Čiurlionio namų naujienlaiškį

#Mano Čiurlionio Namai